Ubytování v Rovinji

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Rovinji. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Rovinji, kde najdeme města Šorići, Bubani, Golaš, Rovinjsko Selo a Krmedo.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


28 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

1. Four-Bedroom Holiday Home in Rovinj I 

Foto: Four-Bedroom Holiday Home in Rovinj I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Four-Bedroom Holiday Home in Rovinj I is a holiday home with a terrace, located in Rovinj. Guests benefit from terrace. The unit is equipped with a kitchen. There is a private bathroom with a bath or shower. Cathedral of St.


2. Villa Alberta 

Foto: Villa Alberta
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Villa Alberta is a villa set in Rovinj in the Istria Region and is 7 km from Rovinj Aquarium. The air-conditioned unit is 7 km from Carera Street in Rovinj. The unit is equipped with a kitchen. Towels and bed linen are offered at Villa Alberta.


3. Holiday home in Rovinj/Istrien 11530 

Foto: Holiday home in Rovinj/Istrien 11530
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Holiday home in Rovinj/Istrien 11530 is located in Rovinj, a few steps from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj, a few steps from Rovinj Old Town, and 100 metres from Rovinj Heritage Museum. The property is 100 metres from Balbi Arch.


6. Casa Bizzarra 2 

Foto: Casa Bizzarra 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Set in Rovinj, 1.5 km from Punta Corrente Park, 2.3 km from Rovinj Marina and 3.2 km from Rovinj Aquarium, Casa Bizzarra 2 features accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.


7. Villa Casa Ivano 

Foto: Villa Casa Ivano
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Rovinj in the Istria region, Villa Casa Ivano features a terrace and pool views. This villa offers barbecue facilities. This air-conditioned villa comes with 4 bedrooms, a satellite flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher.


8. Holiday Home Ana 

Foto: Holiday Home Ana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated 12 km from Rovinj Aquarium and 13 km from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj, Holiday Home Ana features accommodation set in Rovinj. Featuring free WiFi, the property also has barbecue facilities.


9. Villa Tina 

Foto: Villa Tina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set 11 km from Rovinj Aquarium in Rovinj, Villa Tina offers accommodation with a kitchen. This villa is 11 km from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj. The villa offers a barbecue. Rovinj Old Town is 11 km from Villa Tina.


10. Villa Paradiso 

Foto: Villa Paradiso
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


11. Dream House 

Foto: Dream House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


12. Villa Sari 

Foto: Villa Sari
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %


13. Luna Rooms and Studios 

Foto: Luna Rooms and Studios
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %


14. Room Rovinj 1757 

Foto: Room Rovinj 1757
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


15. App & rooms Rovinj 1068 

Foto: App & rooms Rovinj 1068
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
61 %


17. Guesthouse Marija 

Foto: Guesthouse Marija
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Featuring free WiFi throughout the property, Guesthouse Marija offers accommodation in Rovinj, 1.4 km from Rovinj Aquarium. Free private parking is available on site. Punta Corrente Park is 1.5 km from Guesthouse Marija, while Rovinj Marina is 1.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí
osoby40 - 40 EUR za noc

18. Easyatent Bungalow tent Polari 

Foto: Easyatent Bungalow tent Polari
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
86 %

Easyatent Bungalow Tent Polari se nachází v Rovinji v Istrijské župě, 2,8 km od parku Punta Corrente. Nabízí venkovní bazén, zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje posezení a kuchyň s lednicí a varnou deskou.

Pokoje

Stan
osob55 - 58 EUR za noc

19. Easyatent Bungalow Tent Amarin 

Foto: Easyatent Bungalow Tent Amarin
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
78 %

Easyatent Bungalow Tent Amarin se nachází v Rovinji na Istrii, 2,4 km od rovinjské katedrály sv. Eufemie a 2,5 km od historického centra města. K zázemí zde patří venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování zahrnuje posezení.

Pokoje

Stan
osob33 - 68 EUR za noc

20. Easyatent Bungalow Tent Vestar 

Foto: Easyatent Bungalow Tent Vestar
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
81 %

Easyatent Bungalow Tent Vestar se nachází v Rovinji, 4,3 km od parku Punta Corrente a 5 km od přístavu v Rovinji, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ve všech stanech najdete posezení, lednici a kávovar.

Pokoje

Stan
osob32 - 50 EUR za noc

28 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: