Ubytování v Rovinji

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Rovinji. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Rovinji, kde najdeme města Brajkovići, Burići, Spanidiga, Šorići a Bale.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Holiday home Grisia IV StarStarStarStarStar

Foto: Holiday home Grisia IV
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Prázdninový dům Holiday home Grisia IV se nachází v Rovinji, jen pár kroků od historického centra. Nabízí terasu a klimatizaci. K dispozici je jídelní kout, kuchyň, koupelna a satelitní TV.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osob120 - 222 EUR za noc

2. Holiday home Rovinjsko Selo V StarStarStarStarStar

Foto: Holiday home Rovinjsko Selo V
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
67 %

Featuring accommodation with a private pool, Holiday home Rovinjsko Selo V is located in Rovinj. The accommodation is 7 km from the Rovinj Aquarium. The holiday home comes with 4 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. A TV is available.

Pokoje

Rekreační dům se 4 ložnicemi
osob207 - 207 EUR za noc

3. Holiday home Vicani IV StarStarStarStarStar

Foto: Holiday home Vicani IV
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated about 7 km from Rovinj Aquarium, Holiday home Vicani IV offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. The property is 7 km from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj and 7 km from Rovinj Old Town.

Pokoje

Prázdninové ubytování s 5 ložnicemi
10 osob0 - 0 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: